00:00 | Zakończenie dniaPIĄTEK 26.04.2024 TV Polonia |
00:00 | Gra słów. Krzyżówka - /853/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
00:30 | Zakochaj się w Polsce - odc. 332 Barlinek i Pyrzyce - (N); magazyn (2024); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
01:00 | Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical; magazyn kulinarny (2016); reż.: Paweł Lesisz; Bez ograniczeń wiekowych |
01:30 | Pytanie na śniadanie - pobudka (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
01:55 | Pytanie na śniadanie - w tym Panorama Flesz (2024); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo |
05:10 | Wilnoteka - (odc. 678) ((odc. 678)); magazyn kraj prod.Litwa (2024); reż.: Walenty Wojniłło; Bez ograniczeń wiekowych |
05:30 | Lepsza połowa s.II - odc. 31 - (N); serial TVP (2020); reż.: Kristoffer Rus; wyk.: Barbara Wypych, Viola Kołakowska, Adam Nowak, Karim Martusewicz, Paweł Lewicki, Franek Kolikow, Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Iza Kuna; Dla małoletnich od lat 12 |
06:00 | Gość Poranka (2024) |
06:20 | To jest grane - (6); magazyn muzyczny (2024); Dla małoletnich od lat 12 |
06:50 | M jak miłość - odc. 1783 - (N); serial TVP (2024); reż.: Tomasz Szreniawa; wyk.: Melania Grzesiewicz, Michał Pszeniczny, Jacek Kopczyński, Dorota Kamińska, Marcin Bosak, Krystian Wieczorek, Aleksandar Milićević, Anna Mucha, Marta Chodorowska, Hanna Turnau; Dla małoletnich od lat 12 |
07:40 | M jak miłość - odc. 1784 - (N); serial TVP (2024); reż.: Michał Wnuk; wyk.: Michalina Sosna, Hanna Śleszyńska, Alina Szczegielniak, Maurycy Popiel, Kamil Drężek, Paulina Lasota, Mikołaj Roznerski, Małgorzata Pieczyńska, Ilona Janyst, Dominika Lignicka; Dla małoletnich od lat 12 |
08:35 | Polonia 24. Tygodnik; magazyn (2024) |
09:15 | Bajki naszych rodziców - Między nami bocianami - odc. 9 - Birbonek - (N); serial animowany (2001); reż.: Aleksandra Magnuszewska, Aleksandra Magnuszewska; Bez ograniczeń wiekowych |
09:40 | Ale talent - Patyczkowa układanka; program edukacyjny (2021); reż.: Katarzyna Urbańska; Bez ograniczeń wiekowych |
09:50 | Szansa na sukces. Opole 2024 - Andrzej Sobczak; widowisko muzyczne (2024); reż.: Konrad Smuga; Bez ograniczeń wiekowych |
10:45 | Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 27 (2012); reż.: Sylwester Jakimow; wyk.: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Ewa Kasprzyk, Jakub Jankiewicz, Tomasz Karolak; Dla małoletnich od lat 7 |
11:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
11:20 | Gra słów. Krzyżówka - /854/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
11:50 | Leśniczówka - odc. 697 - (N); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Marek Bukowski; wyk.: Przemysław Bluszcz, Beata Fido, Jolanta Fraszyńska, Grzegorz Goch, Arkadiusz Gołębiowski, Paweł Gryc, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Mateusz Kmiecik, Julia Kostow, Zbigniew Lesień; Dla małoletnich od lat 12 |
12:20 | Zakochaj się w Polsce - odc. 329 Gniew - (N); magazyn (2023); reż.: Ewa Grodzka; Dla małoletnich od lat 7 |
12:50 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /148/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
13:10 | Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Andrzej Kłopotowski i Marek Petrusewicz - (N); reportaż (2019); Dla małoletnich od lat 12 |
13:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
13:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:05 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
14:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:25 | Na dobre i na złe - odc. 917 Trzeba całej wioski - (N) (AD); serial TVP (2024); reż.: Tadeusz Łysiak; wyk.: Mateusz Janicki, Aleksandra Grabowska, Tomasz Ciachorowski, Michał Żebrowski, Aleksandra Hamkało, Pola Gonciarz, Anna Szymańczyk, Michał Siudek, Agnieszka Goławska, Piotr Głowacki; Dla małoletnich od lat 12 |
15:20 | Na sygnale - odc. 444 "Z jasnego nieba" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Marta Minorowicz; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
15:45 | Na sygnale - odc. 445 "Rodzinka" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Marta Minorowicz; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
16:15 | Czterdziestolatek - odc. 13/21 - Kozioł ofiarny, czyli rotacja - (N); serial TVP (1975); reż.: Jerzy Gruza; wyk.: Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Andrzej Kopiczyński, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak; Dla małoletnich od lat 7 |
17:10 | Teleexpress Extra - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
17:30 | Panorama (2024); STEREO, 16:9 |
18:00 | Gra słów. Krzyżówka - /854/ - (N); teleturniej (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Dla małoletnich od lat 12 |
18:30 | Stacja Arktyka - Skanowanie lodowca; cykl dokumentalny (2023); reż.: SAMBOR WILK, Sambor Wilk; Dla małoletnich od lat 12 |
19:00 | Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /148/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2024); reż.: Oskar Płonka; Dla małoletnich od lat 7 |
19:20 | Przepis dnia s.VI - odc. (33) (2023); reż.: Małgorzata Kosturkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych |
19:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9 |
19:55 | Pytanie dnia (2024); STEREO, 16:9 |
20:00 | Pogoda (2024); STEREO, 16:9 |
20:05 | Sport (2024); STEREO, 16:9 |
20:15 | Ekstradycja I - odc. 6/6 - (N); serial kryminalny TVP (1995); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Artur Żmijewski, Lew Rywin, Paweł Wilczak, Maria Pakulnis; Dla małoletnich od lat 16 |
21:10 | Ekstradycja 2 - odc. 1/9 - (N); serial TVP (1996); reż.: Wojciech Wójcik; wyk.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Maria Pakulnis, Paweł Wilczak, Jan Englert, Olaf Lubaszenko, Lew Rywin, Karol Strasburger; Dla małoletnich od lat 16 |
22:05 | Forum; program publicystyczny (2024) |
23:05 | Na sygnale - odc. 444 "Z jasnego nieba" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Marta Minorowicz; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |
23:35 | Na sygnale - odc. 445 "Rodzinka" - (N) (AD); serial fabularyzowany TVP (2023); reż.: Marta Minorowicz; wyk.: Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Grzegorz Gierak - Bieliński, Konrad Darocha - Adam, Wojciech Zygmunt - Kuba, Tomasz Piątkowski - Góra, Paulina Zwierz - Britney, Lea Oleksiak - Anna, Hubert Jarczak - Beniamin, Wojciech Kuliński - Wiktor, Kamil Wodka - Nowy; Dla małoletnich od lat 12 |