00:40 | Złoty chłopak - odc. 148 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
01:30 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Lewica,2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,3. KKW Koalicja Obywatelska ,4. KW Stowarzyszenie"Bezpartyjni Samorządowcy",5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy,6. KW Prawo i Sprawiedliwość (N) (2024) |
02:00 | Projekt: Nadzieja - Wielki Piątek; cykl reportaży (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
02:30 | Agape Blisko Ciebie; magazyn (2024); Dla małoletnich od lat 7 |
03:00 | Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 40 Snajper (SOKO Kitzbühel ep. Sniper); serial kraj prod.Niemcy, Austria (2013); reż.: Fabian Eder; wyk.: Andrea L'Arronge, Anja Stöhr, Jakob Seeböck; Dla małoletnich od lat 12 |
03:50 | Dziesięcioro przykazań cz.1 (The Ten Commandments) - (N); dramat kraj prod.USA (1956); reż.: Cecil B. De Mille; wyk.: Charlton Heston, John Carradine, Anne Baxter |
06:05 | Wielki Tydzień - Droga Krzyżowa (The Holy Week Ep. 3 Way of the Cross) - (N); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2019); reż.: Sandrine Durand; Dla małoletnich od lat 12 |
06:35 | Okrasa łamie przepisy - Kuchnia Polesia - (N) (JM); magazyn kulinarny (2024); reż.: Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych |
07:10 | Agrobiznes (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
07:30 | Agropogoda; magazyn (2024); STEREO, 16:9 |
07:35 | Rok w ogrodzie Extra; magazyn (2023); Bez ograniczeń wiekowych |
07:50 | Natura w Jedynce - Dzikie konie. Opowieść z Puszty (Wild Horses - A Tale from the Puszta); film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2020); reż.: Zoltan Torok; Dla małoletnich od lat 12 |
09:00 | Złoty chłopak - odc. 149 (Yali Capkini) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2022); reż.: Burcu Alptekin, Alptekin Bozkurt; wyk.: Çetin Tekindor, Diren Polatogullari, Mert Ramazan Demir, Afra Saraolu, Beril Pozam; Dla małoletnich od lat 12 |
10:00 | Trędowata - (N) (AD); melodramat (1976); reż.: Jerzy Hoffman; wyk.: Elżbieta Starostecka, Leszek Teleszyński, Jadwiga Barańska, Czesław Wołłejko, Lucyna Brusikiewicz, Irena Malkiewicz, Anna Dymna, Gabriela Kownacka, Mariusz Dmochowski, Piotr Fronczewski; Dla małoletnich od lat 12 |
11:45 | Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni,2. KKW Koalicja Obywatelska,3. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy",4. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy"
5. KW Prawo i Sprawiedliwość ,6. KKW Lewica
(N) (2024) |
12:00 | Teleexpress - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
12:15 | Pogoda (2024) |
12:25 | Na zawsze w moim sercu (Forever in My Heart); film obyczajowy kraj prod.USA (2020); reż.: Steven R. Monroe; wyk.: Blake Berris, Merritt Patterson, Jack Turner; Dla małoletnich od lat 12 |
14:00 | Jeden z dziesięciu - 20/141; teleturniej (2023); reż.: Andrzej Dźwierżyński; Bez ograniczeń wiekowych |
14:30 | Program informacyjny 19.30 - (N) (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
14:55 | Gość 19.30 (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:05 | Pogoda (2024) |
15:10 | Sport (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
15:20 | Będziemy mieszkać razem - odc. 4 - (N) (AD); serial obyczajowy TVP (2023); reż.: Tadeusz Łysiak, Anna Maliszewska; wyk.: Mikołaj Roznerski, Lena Góra, Bronisław Wrocławski, Aleksandra Konieczna, Oksana Cherkashyna; Dla małoletnich od lat 12 |
16:05 | Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka (Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka) kraj prod.Polska, Watykan (2024); STEREO, 16:9, Na żywo |
17:35 | Ben Hur (Ben Hur); dramat historyczny kraj prod.USA (2016); reż.: Timur Bekmambetov; wyk.: Jack Huston, Toby Kebbell, Rodrigo Santoro, Nozanin Boniadi; Dla małoletnich od lat 12 |
19:50 | Matylda - odc. 3 - (N) (AD); serial kostiumowy (2024); reż.: Małgorzata Adamska, Krzysztof Lang; wyk.: Kamil Szeptycki, Maria Kowalska, Mirosław Haniszewski, Dariusz Chojnacki, Jan Dravnel, Maria Maj, Magdalena Smalara, Aldona Jankowska, Anita Szepelska, Mateusz Mosiewicz; Dla małoletnich od lat 16 |
20:50 | Cristiada (Cristiada); dramat historyczny kraj prod.Meksyk (2012); reż.: Dean Wright; wyk.: Andy Garcia, Eva Longoria, Mauricio Kuri, Peter O'Toole; Dla małoletnich od lat 12 |
23:15 | Benedykt XVI. Papież Emeryt (Benedicto XVI The Emeritus Pope / Guion Benedicto XVI: El Papa EMÉRITO) - (N); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2018); reż.: Andres Garrigo; Dla małoletnich od lat 12 |