Send Fresh Flowers Worldwide
Najnowsze Posty Forum

Wyniki od: 1 do: 1 z 1 znalezionych

AutorWątek
totosPoszukuje ojca
user pic
Witam.


Mam na imię Tomek, mam 38 lat, no 39 :) za kilka dni.

Jeśli ktoś wytrwa do końca moich wypocin to super, liczę że znajdę kogoś kto pomoże mi w poszukiwaniach :)

Zaczynając więc od początku, szukam na Florydzie swojego ojca który wraz z rodziną wyjechał do USA jakieś 30 lat wstecz ( ja jestem nie ślubnym dzieckiem, ale uznanym , noszącym nazwisko ojca ).

Wiem ile ma lat, wiem gdzie mieszkał jakiś czas temu, wiem skąd pochodzi w Polsce, ale nigdy nie mieliśmy okazji się poznać, co nie zależało ode mnie bo byłem za mały by decydować o takich sprawach. Szukam ojca z bardzo prozaicznej przyczyny, po prostu ma już blisko 70 lat i chciałbym poznać człowieka dzięki któremu jestem na tym świecie w tej formie :) Chciałbym pokazać fotki wnuczek, no po prostu pogadać.

Nie mam zamiaru przeprowadzać się do Stanów, ani domagać się jakiś spadków, bo takie sprawy załatwiły by za mnie urzędy. Po prostu chcę dać każdej ze stron okazję do poznania i załatwienia pewnych spraw dla choćby własnego sumienia. Tym bardziej że ojciec płacił na mnie alimenty i pierwsze lata życia jednak interesował się moją osobą i nie uwierzę że tak po prostu stracił zainteresowanie.


Jeśli ktoś jest chętny pomóc mi lub doradzić gdzie mam się zwrócić o pomoc będę bardzo wdzięczny.

Specjalnie nie podaję tu żadnych danych ponieważ może być tak że bliscy mojego ojca nie o wszystkim wiedzą i wiadomość o moim istnieniu może być szokiem.

Po prostu należy być dżentelmenem.


Tu podaje maila do siebie i numer telefonu.


tomasz.pach@gmail.com

+48 661 53 29 29 mobilPozdrawiam Polonię Usa :)
27/01/2017  02:03