Send Fresh Flowers Worldwide
Najnowsze Posty Forum

Wyniki od: 1 do: 2 z 2 znalezionych

AutorWątek
LibratusBEZPŁATNA POLSKA NAUKA DLA POLAKÓW ZA GRANICĄ
user pic
Polskie Szkoły Internetowe Libratus to innowacyjny projekt edukacyjny pomagający dzieciom Polaków przebywających za granicą w utrzymaniu kontaktu z Ojczyzną. Edukacja opiera się na idei tzw. nauczania domowego. Cały proces nauczania wspierany jest przez multimedialne materiały udostępniane na Internetowej Platformie Edukacyjnej. W ramach projektu nawiązujemy także współpracę ze Szkołami Sobotnimi, a pracujący w nich nauczyciele udzielają wsparcia rodzicom w edukacji dzieci.
Równie ważnym elementem nauki są Webinaria, czyli odbywające się na żywo cotygodniowe spotkania on-line z polskimi nauczycielami.

Każdy rok nauki kończy się egzaminem klasyfikacyjnym. Po jego zdaniu, uczeń otrzymuje państwowe świadectwo. Projekt ciągle się rozwija i każdego roku zwiększa się liczba krajów i miast, w których przeprowadzane są egzaminy.
Nauka w ramach projektu jest zupełnie bezpłatna a jedynymi warunkami skorzystania z edukacji jest posiadanie polskiego obywatelstwa przez przynajmniej jednego z rodziców.

Więcej informacji o zapisach i projekcie można znaleźć na stronie www.libratus.edu.pl oraz na naszym profilem na Facebooku: www.facebook.com/PSI.Libratus.
07/07/2016  01:54 
romy214RE: BEZPŁATNA POLSKA NAUKA DLA POLAKÓW ZA GRANICĄ
user pic
Witam,

Jestesmy bardzo zainteresowani Libratus. Jak znajdziemy szkole sobotnia w okolicy Tampa, Fl?
12/12/2016  07:30